Jdi na obsah Jdi na menu
 


navod na mafia 1

13. 7. 2008

Obrazek

ObrazekObrazekNabídka, která se neodmítá
Podívejte se na intro. Až budete v taxíku, musíte setřást pronásledovatele. Je jedno, kam pojedete, hlavně se jich zbavte. Poté odvezte Sama a Paulieho do Salieriho baru, kde si vyzvedněte odměnu.

Uprchlík
Nejprve si zahrajte na taxikáře – odvezte celkem pět zákazníků. Pozor, nesmíte nikoho přejet, to by byl konec hry. S pátým klientem se dostanete do Little Italy, kde si vás podá páreček mafiánů. Utíkejte k Salierimu, využívejte bočních uliček (navedou vás na ně zelené šipky). V druhém průjezdu pozor – vyjíždí zde auto. Zde se pak držte po pravé straně – jsou dvě možnosti, kudy běžet, vydáte-li se však rovně, zjistíte, že tato cesta je slepá. Až doběhnete do baru, budete v bezpečí.

Molotov Party
Promluvte si s Vincenzem (z dvorku po požárním schodišti do prvního patra) a s Ralphem (u garáží). U nich budete začínat většinu misí. Pak vyjeďte s Pauliem k nepřátelskému baru, zastavte u ohrady. Vystupte, ohradu oběhněte, vstupte na dvůr a baseballkou omračte zezadu hlídače (počkejte, až ukazatel síly úderu doběhne na maximum). Pak si pohrajte s trojicí aut – s pálkou a koktejly to je práce na minutu. Z garáže si vezměte nový vůz a vraťte se k Salierimu.

Běžná rutina
Skočte si k Vincenzovi a Ralphovi, naložte do auta Paulieho a Sama a dojeďte krestauraci. Počkejte v autě, až se váš kumpán vrátí s výpalným, stejný postup opakujte v Hobokenu. Pak vyjeďte z města a dojeďte k motelu. Tam se všechno trošku zvrtne. Oběhněte dům, po krabicích vylezte do prvního patra a v místnosti napravo si vezměte samopal ( v koupelněje když tak lékárnička). Vystřílejte všechny padouchy na schodech i dole v hale. Zde najdete otevřené dveře, za nimi je Sam. Vytáhněte jej do haly, zabijte nesmrtelného ranaře v tílku a zloděje nechte utéct. Vyběhněte ven a dejte se do pronásledování. Zablokujte mu cestu, vystupte z auta a zastřelte jej.

Fairplay
Popovídejte si s Ralphem a zajeďte za Bobbym na závodní okruh. Promluvte si s ním a až zvedne závoru, naložte jej do auta a odvezte ke garážím. Nasedněte do formule a odvezte ji k Lucasovi. Teď nemáte moc času, takže honem honem zpátky na autodrom. Naštěstí byste na policii narazit neměli, takže to nebude tak těžké. Vraťte se do baru. Jenže tím to nekončí – musíte zaskočit za závodníka. Upalujte na okruh a promluvte si s Frankem. Nyní nadchází jedna z nejtěžších misí – musíte vyhrát závod. Pro zkušené jezdce to možná nebude obtížné, ale začátečníci by mohli mít problémy. Nevzdávejte to, za ten pocit vítězství ta troška námahy stojí. Poznejte trať, zjistěte, co si můžete dovolit a vrhněte se do toho. Po závodu se stavte u Lucase, dá vám tip, kde sehnat hezké auto. Dojeďte si pro něj a vraťte se do baru.

Sára
Jděte se Sárou, až se dostanete k partě grázlů. Vezměte si boxer a dejte jim co proto, miřte jim na hlavu. Sára uteče na dvůr vlevo, běžte tam za ní – i tam najdete pár chuligánů. Až bude po všem, doprovoďte ji domů.

Radši si zvykej
Skočte si k Vincenzovi pro zbraně a pak s Pauliem zajeďte do China Townu za Biffem. Dá vám tip, dojeďte ke starému autoservisu. Vykopněte dveře a v první části komplexu uliček a dvorů používejte pouze baseballku. Pak po požárním schodišti přeskočte do druhé části, tady se už bude střílet. Hlavní padouch vám ale uteče autem, takže jej pronásledujte a zabijte.

Coura
Zajeďte do hotelu Corleone, recepční vám řekne, kde najdete ředitele. Ředitele zabijte, stejně tak i jeho ochranku. Pak se vraťte do haly, obejděte pult a vezměte si z věšáku klíč. Zajděte do chodby, po požárním schodišti vyběhněte do druhého patra, v koupelně jednoho z pokojů je... helemese, Michelle. Nechte ji odejít a sami se vydejte ještě o patro výše. Zde vstupte do kanceláře ředitele, seberte papíry, nastražte výbušninu a okamžitě upalujte ze dveří ven. Na střeše přejděte po římse na požární schodiště a vylezte až nahoru. Vstupte do dveří, přejděte na další střechu, vyšplhejte se až nahoru a seskočte na vedlejší dům. Prostřílejte se davy policistů až k lešení. Dojděte k žebříku a přelezte po něm na střechu kostela.

Kněz
Všimněte si lékárničky u schodiště, určitě se vám bude hodit. Sejděte dolů, překažte bohoslužbu. Postřílejte všechny gangstery lačnící po vaší krvi, až bude po nich, přiběhne ještě jedna várka, tentokrát o něco lépe vyzbrojená. Až se zbavíte i jich, promluvte si s knězem a vyjděte na ulici. Setřeste policisty, kteří si s vám chtějí něco vyjasnit, a vraťte se do baru.

Výlet do přírody
Promluvte si s Ralphem a dojeďte do skladiště v Hobokenu. Až zastavíte u farmy, doběhněte na její konec a přistupte k autu. Prostřílejte se zpět k Pauliemu a společně jděte hledat Sama (ano, je v té červené stodole). Až střelba utichne, Paulie na vás bude čekat u vrat do stodoly s páčidlem. Vtrhněte tam, zbavte se gangsterů a zajděte do horního patra k Samovi. Paulie přijede s náklaďákem, ale než se vrátí, přijedou ještě policisté. Zasvěťte je do záhrobních tajemství, naložte Sama a odjeďte. Cestou budete muset samopalem zneškodnit tři auta pronásledovatelů – miřte na řidiče, náboje v Thompsonu by vám měly stačit naprosto v pohodě. Ve městě si skočte k Lucasovi – dá vám úkol zachránit kamaráda. Vypněte si omezovač rychlosti a upalujte do Hobokenu. Zabušte na dveře dřív, než přijede policie. Pak se vraťte k Lucasovi, dá vám tip na další skvělou káru. Ukradněte ji a zajeďte do Salieriho baru.

Omerta
Udělejte tradiční kolečko Vincenzo-Ralph. Pak zajeďte za Biffem, ten ale nic neví. Zkuste tedy Toniho u galerie. Ten už je moudřejší, dá vám tip na Idiota Joea. Zajeďte za ním a pořádně si s ním promluvte – pochopíte, proč se mu říká Idiot. Pak mu dejte pár ran pěstí, prozradí všechno, co ví. Dojeďte na místo, které vám řekl, právě ale odtamtud Franka odvážejí. Pronásledujte vůz na letiště, ale nesnažte se jej zastavit, nemá to smysl. Na letišti vtrhněte do haly, až postřílíte ochranku, Frank uteče. Pak navštivte hangáry, i z nich pronásledovaný vezme roha. Nakonec jej najdete za garážemi na parkovišti. Pozor, nezabíjejte jej. Dá vám úkol najít jeho rodinu. Je to snadné – schovávají se v letecké škole hned napravo od parkoviště. Uvidíte tam také telefonovat jednoho chlápka, tak jej okamžitě zabijte. Přivolává policii, a to by nebylo to nejlepší. Když ženu s dítětem najdete, přiveďte k nim Franka a vydejte se hledat lístky. Ty najdete na pultu v letištní hale (abyste neplýtvali časem, dojeďte si pro ně autem). Pak se vraťte do pilotní školy, promluvte si s Frankem a hurá zpátky do města. V bance si vyzvedněte účetní knihy, pak zajeďte za Lucasem. Najděte nevychovaného hrubiána, dejte mu co proto a vraťte se do servisu. Lucas vás naučí otevřít nové auto a řekne vám, kde jej najdete. Jeďte na určené místo, zpráskejte ochranku, vezměte si vůz a hybaj do Salieriho baru.

Návštěva lepší společnosti
Zajděte k Vincenzovi a jeďte do Hobokenu vyzvednout Salvatora. Pak se vydejte k prokurátorově vile, u branky řekněte Salvatorovi, ať ji otevře. V zahradě odveďte Salvatora kousek dopředu, aby jej neviděl strážný, a přikažte mu, ať čeká. Pak jděte kousek podél plotu a počkejte si na patrolujícího hlídače. Až se zastaví, vezměte jej pálkou přes hlavu a společně se Salvatorem jděte cestou, kudy přišel. Vyhněte se ostatním strážím, u bočních dveří do domu řekněte opět Salvatorovi, ať je otevře. Vstupte dovnitř, z bezpečnostních důvodů za sebou zavřete a jděte do prvního patra. Otevřete prostřední dveře, po ochozu v podřepu projděte na druhou stranu, v chodbě zatočte doleva a přistupte k sejfu. Až jej Salvatore otevře, vezměte si papíry a vejděte na chodbu. Jděte rovně, sestupte po schodech dolů a přistupte k hale (pozor, ať vás nikdo nevidí, ani služebná). Až bude prázdná, vejděte do ní a francouzským oknem vyjděte na zahradu. Omračte strážného a opatrně se dostaňte k brance vedoucí na ulici. Vyjděte ven, nasedněte do auta, odvezte Salvatora zpět do Hobokenu a sami se vraťte do baru.

Skvělý obchod
Po schodech (ne po rampách, to by trvalo zbytečně dlouho) jděte do nejvyššího patra a přistupte k čekající skupince. Vyjednávání přeruší příjezd gangsterů, čeká vás jedna z největších přestřelek ve hře. Pomáhat vám bude Sam a Paulie, pozor, nesmějí zemřít. Možná budete muset trošku riskovat, abyste je ochránili – zatímco vy můžete použít lékárničku, oni ne. O náboje zde ale nouze rozhodně nebude. Vystřílejte všechna patra garáží, až bude klid, vraťte se pro náklaďák s alkoholem a vyvezte jej ven. Tam vás ale začnou pronásledovat nepřátelé, takže ještě nemáte vyhráno. Prioritou pro vás musí být dovézt náklad do skladiště. Až se vám to podaří, můžete se postarat o gangstery – přeci jenom vám s nimi pomůže nejen Paulie, ale i Sam, takže to bude o poznání jednodušší.

Dobrou chuť!
Odvezte Salieriho do restaurace. Až se strhne přestřelka, vyběhněte zadním vchodem a zabijte mafiána číhajícího v uličce. Vezměte si Thompson, vyplašte mafiány na ulici a vraťte se na dvůr – přiběhnou dveřmi u schodů. Všechny vystřílejte, včetně jednoho číhajícího v prvním patře domu. Pozor, přijedou ještě posily, takže se neradujte předčasně. Až všichni zemřou, odjeďte se Salierim ke zrádci. Vstupte do domu, vyběhněte po schodech a vtrhněte do bytu. Vylezte na požární schodiště, seběhněte na dvůr a postřílejte všechny, kdo vás budou ohrožovat.

Všechno nejlepší!
Vezměte si od Ralpha nové auto a dojeďte k parníku. Dům u telefonní budky má jedny dveře otevřené, vejděte do nich a ve sklepě se převlékněte za námořníka. Dojděte k parníku, vyplouváme. Vyběhněte na prostřední palubu a přistupte k zamčeným záchodkům. Sejděte dolů, promluvte si s plavčíkem a vezměte si od něj klíče. Také si ze zdejšího záchodu vezměte kýbl. Odemkněte si zamčené dveře, ukliďte to tady a vezměte si pistoli. Okamžitě ji schovejte a vraťte klíč plavčíkovi. Pak vyjděte na horní palubu k pódiu a počkejte, až začne projev. Pak radního zastřelte a seběhněte dolů. Na pravoboku čeká Paulie s motorovým člunem.

Bastard se štěstím!
Skočte si k Vincenzovi a Ralphovi, dojeďte k restauraci. Zatelefonujte z budky, Paulie spustí střelbu. Setřeste pronásledovatele a vraťte se do baru. Vezměte si od Vincenza bombu a jeďte k Morellovu domu. Počkejte, až strážný dokouří a zajde do domu, pak výbušninu nainstalujte a počkejte, co se stane. Sakra! Tak znova. Zajeďte s Pauliem k restauraci... Ale ani tentokrát to nevyjde. Opět se zbavte pronásledovatelů a vraťte se k Salierimu. Pronásledujte Morella až do přístavu. Prostřílejte se až k cisternovým vagónům. Přehoďte výhybku, která je přímo u vagónů, vytáhněte zpod kola zarážku a podívejte se, co se stane. Dojděte k vratům a vyhoďte je do povětří. Teď už zbývá jediné – všechno v hale vystřílet. Až bude po všem, stavte se u Lucase. Pospěšte si do China Townu, naložte zraněného (není to ten na ulici, ten je mrtvý) a odvezte jej k doktorovi. Pak se vraťte do servisu, odměnou vám bude již tradičně zajímavý vůz.

Smetánka
Zajděte za Vincenzem, vezměte si auto a dojeďte k divadlu. Morello ujíždí, sledujte jej, ale nesnažte se jej zabít. Dojedete až na letiště. Auto se rozbije, utíkejte pěšky na ranvej. Morello chce uletět, ale nic se neděje – během několika okamžiků přijedou Sam a Paulie. Naskočte do auta, vezměte si samopal a střílejte do motorů startujícího letadla, až z nich budou šlehat plameny. Letadlo spadne, Morello je mrtev. (Tato mise má prý i jiné zakončení – pokud Morello nezahne na letiště, budete jej pronásledovat až k rozpadlému mostu, kde jej strčíte dolů.)

Volební kampaň
Jako obvykle navštivte Vincenza a Ralpha. Dojeďte ke starému vězení, postranní uličkou dojděte k poklopu nad kanálem. Vlezte do něj, kanálem projděte k žebříku a vylezte na vězeňském dvoře. Vstupte do budovy, projděte do prvního patra a všechno tady vystřílejte. Po ochozu se dostaňte do druhého patra, projděte halou a vstupte do dveří přímo naproti vám (vedle rozbitých schodů). Dostanete se ke schodišti vedoucímu na věž. Prostřílejte si cestu až nahoru, vyjděte na ochoz. Přímo naproti vám je malý ostrůvek, vezměte si odstřelovačku a vykonejte svou práci. Pak se vraťte do prvního patra hlavní budovy, vstupte do dveří vedle schodů a v jedné z cel najdete páčidlo. Můžete odsud také postřílet psy. Pak se vraťte ke schodišti ve věži, tentokrát ale jděte dolů. Páčidlem vylomte zámek na vratech a vyjděte na ulici. Setřeste pronásledovatele a navštivte Lucase. Zajeďte pro jeho kamaráda dříve než policie a dovezte jej do servisu. Lucas vám dá tip na přepychový vůz, jeďte si pro něj. Než jej ukradnete, odežeňte od něj čumily. Pak se vraťte do baru.

Jen tak pro radost
Začátek této mise je stejný jako u většiny – jděte za Vincenzem a Ralphem. Odjeďte na smluvené místo ve Works Quaters, s Pauliem pak zajeďte k dokům. Sledujte náklaďák až do skladiště, počkejte, až jej dělníci vyloží a vůz vyjede do uličky. Zde jej přepadněte, vytáhněte řidiče, zmlaťte jej a vezměte mu papíry. Sedněte si za volant náklaďáku a odjeďte do doků. V hale přímo naproti vám jsou vytoužené bedny, ale ještě se k nim nedostanete. Promluvte si s předákem stojícím na rampě a slibte mu, že odnosíte bedny do spediční haly. Nenoste to sami, řekněte si dvojici dělníků, ať vám pomohou. Bedny skládejte na dřevěné palety. Pak si promluvte opět s předákem, pošlete jej k vagónům. A teď rychle naskládat bedny s „doutníky“ na korbu a pryč, než se předák vrátí. Zajeďte s vozem na místo, kde čeká Sam a Paulie, ti se postarají o vaše pronásledovatele. Dojeďte do skladu.

Melouch
Následujte Paulieho do nadzemky, cestou si s ním můžete promluvit. Vstupte do banky, porozhlédněte si kolem, venku si pak vyslechněte Paulieho plán. Zajeďte do Hobokenu pro zbraně, můžete si vybrat co chcete. Pak skočte za Lucasem. Doručte balíček, zabijte trio zvědavců a získejte podle Lucasových instrukcí špičkové auto (sledujte vůz a pak jej ukradněte). Zajeďte za Pauliem, zatrubte a odvezte jej do banky. Zatímco Paulie drží v šachu lidi v hale, vykopněte dveře mezi přepážkami a vezměte si z háčku nalevo klíče. Jděte na chodbu, vyjděte do prvního patra a vstupte do kanceláře ředitele. Přinuťte ho, ať vám řekne, kde jsou klíče od sejfu – jsou ve skříni. Pak seběhněte do sklepa, postřílejte ochranku a sejf otevřete. Rychle se vraťte k Pauliemu, vyběhněte ven a ujeďte. Někde se schovejte, až policie odvolá pátrání, a zajeďte skrz dvůr do Palerma. Promluvte si s Pauliem.

Smrt umění
Navštivte Žlutýho Pita, je to nezbytné. Oproti tomu za Lucasem jezdit nemusíte – na tuto misi nebudete žádný vůz potřebovat. Dojeďte ke galerii a vstupte do ní. Úkol je jednoduchý – všechny postřílejte. Procházejte jednou místností za druhou, až se na ochozu utkáte se Samem. Střílejte do něj tak dlouho, až uteče. Pak sledujte krvavé stopy. Zpoza rohu vyběhne Sam, našijte do něj pár dalších ran...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Free XEvil Demo is decoding 99% types of captcha

Mashakew,13. 12. 2017 10:30

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

tkac

patrik,19. 11. 2010 13:38

nesu kody na mafiu 1 aj na playstaton 2